מכלל אקסקלוסיב:

מכשירים אתכם למצוינות

מי אנחנו?

מכלל אקסקלוסיב משמשת כזרוע של  "מכלל – הכשרה מקצועית" בתחום ההרצאות המקצועיות בנושאי הבנייה והשיפוצים, כמו גם במגוון נושאים כלליים נוספים. אנו מביאים עד אליכם את מיטב המרצים ואנשי המקצוע המובילים בתחומם, על מנת שתוכלו לעמוד בחזית החידושים האחרונים בעולמות הבנייה, השיפוצים וניהול העסק שלכם.

על "מכלל – הכשרה מקצועית"

המכללה המקוונת נוסדה בשנת 2018 ע"י אדריכל יצחק (איציק) לזר, בעקבות פניה ממשרד רשם הקבלנים להכשיר קבלנים במגוון ענפים ונושאים מקצועים לעמידה בבחינות הרישוי, לצורך רישומם כ"קבלן רשום" בפנקס הקבלנים- רישום המחויב לפי דין.

בעזרת מיטב המרצים והמומחים, במהלך שלוש השנים האחרונות הכשירה מכלל מעל 1000 קבלנים רשומים.

מנתוני רשם הקבלנים, מעל 95% מבוגרי מכלל עומדים בהצלחה בבחינות הרשם ונושאים תעודת "קבלן שיפוצים רשום", "קבלן אינסטלציה וכיבוי אש רשום" ו-"קבלן איטום רשום".

בימים אלו ממש, שוקדת מכלל על קורסים נוספים במתכונת זו, "קבלן מיזוג אוויר רשום", ו-"קבלן לעבודות פיתוח רשום".

בנוסף, יזמה מכלל קורס ייחודי מסוגו בארץ, "סודות הרישוי" – קורס מקיף ומעמיק להבנת דרישות התקנות, תהליך הרישוי, היתר הבניה, קבלת טופס 4, תעודת גמר וכו'.

כמו כן מקימה מכלל את "מכלל אקדמי" מכון ללמידה והשתלמות, במגוון מקצועות ונושאים – לרבות הכרת הרשויות הסטטוטוריות לגמל השתלמות.

לא בכדי מכלל הינה המכללה המקוונת היחידה להכשרת קבלנים המוכרת ע"י רשם הקבלנים ומשרד השיכון והבינוי.

השירותים שלנו

במכלל אקסקלוסיב, אנו מספקים ללקוחותינו מגוון של הרצאות מקצועיות בנושאים ובפורמטים שונים, ובכלל זה הרצאות חד-פעמיות, הרצאות מתמשכות במסגרת תוכנית שנתית, הרצאות מיוחדות או כלליות – שמטרתן להעשיר את הקהל, ואף תוכנית מלאה לארגונים, שפרט להרצאות, כוללת גם סילבוס, זימון אישי לכל משתתף, תיאום, אמצעי הדרכה, משובים ועוד.

על מנת לענות על הצרכים של לקוחותינו באופן מדויק, אנו מאפשרים גם הרצאות בהתאמה אישית – הן של הנושאים, והן של המרצים ורמת הקהל שמתעתד לנכוח בהרצאה.

החזון שלנו

זה לא סוד שהעולם מתפתח ומתקדם בצעדי ענק – עניין הדורש הן ממעסיקים והן מעובדים לעמוד בחזית החידושים האחרונים בתחומם. העובדה הזו, היא שהולידה את "מכלל אקסקלוסיב". 

החזון שלנו הוא להנגיש את הידע המקצועי המקיף והרחב ביותר לכל מי שחפץ בו, באמצעות הרצאות מקצועיות, מרתקות ומעשירות, אשר מגיעות עד אליכם למשרד. באופן זה, אנו יכולים לא רק לספק ידע מקצועי לכמה שיותר אנשים, אלא גם להבטיח שכל איש מקצוע יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה והשיפוצים בישראל.

אם גם אתם מבינים שידע הוא כוח, ושללא ידע עדכני לא ניתן להתקדם ולהתפתח, צוות מכלל אקסקלוסיב ישמח לעמוד לרשותכם ולבנות עבורכם תוכניות עבודה והרצאות, שנתפרות באופן אישי לרמה ולצרכים שלכם ושל העסק שלכם. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום.

רוצים לדבר?