איך הדרכות ופעילויות העשרה יכולות להגביר את תפוקת העובדים שלכם?

זה כבר מזמן לא סוד שעובד טוב ונינוח הוא גם עובד שתפוקתו גבוהה יותר, ולא בכדי. כשהעובדים מרגישים שמקום העבודה שלהם משקיע בהם והם נהנים הן מהעבודה שלהם והן מסביבת העבודה עצמה, הם לרוב גם יהיו נמרצים, אפקטיביים ומוכנים יותר לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בתעשיית ההייטק השכילו להבין את הנקודה הזו כבר מזמן, ואימצו אותה כסגנון חיים של ממש: העובדים זוכים להנות מאיכות חיים גבוהה יותר בעבודה ומפינוקים שמקלים עליהם בחייהם האישיים, ובתמורה מגיעים לעבודה רעננים ונמרצים יותר. למרבה הצער, לא כל החברות יכולות לספק לעובדים שלהן משכורות דומות להייטק או את כל התנאים שמגיעים עם התעשייה הזו, אבל יש בכל זאת לא מעט דברים שניתן לעשות על מנת להפוך את העובדים למרוצים יותר, ואת מקום העבודה למקום נעים ומהנה – כשבראשם הדרכות ופעילויות העשרה לעובדים. 

מה הקשר בין תפוקת העובדים לבין הדרכות ופעילויות העשרה? 

באופן עקרוני, הדרכות הן עניין קריטי בכל חברה או עסק שמעוניינים להמשיך לצמוח ולגדול. הקפדה על עמידה בחזית הטכנולוגיה והתעדכנות בכל החידושים האחרונים בתחומים שבהם עוסקת החברה, לרוב תאפשר לה להעניק ללקוחותיה שירותים מתקדמים, שימצבו אותה כאיכותית יותר. על מנת שהעסק או החברה יוכלו לעשות זאת, עליהם להעביר הדרכות והשתלמויות לעובדים שלהם על בסיס קבוע, כך שגם הם יוכלו להיות ערים לחידושים האחרונים ולהפוך למקצועיים ביותר בתחומם.

חשוב להבין עניין חשוב ביותר: הדרכות ופעילויות העשרה אמנם מסייעות לעובדים להתמקצע ולהפוך לטובים יותר בתחומם, אך לא בכך תמה עבודתן. למעשה, הדרכות ופעילויות אלה עושות הרבה מעבר לכך: הן גורמות לעובדים לחוש כי למעסיק שלהם באמת אכפת מהרמה המקצועית שלהם ומתחושת הרווחה שלהם בחברה, ועל כן, הם ניאותים ואף שמחים להשקיע בחברה חזרה, ובאופן כללי – הופכים לעובדים מרוצים יותר, שתפוקתם בהכרח גבוהה יותר.

למה הדרכות ופעילויות העשרה חשובות במיוחד בענף הבנייה והשיפוצים?

על אף שהדרכות ופעילויות העשרה הן רלוונטיות וחשובות ביותר לכל חברה באשר היא, כאשר מדובר בחברות או עסקים שעוסקים בענף הבנייה – החשיבות שלהן עולה אף יותר. הסיבה לכך היא שבשונה מענפים רבים אחרים, בענף הבנייה והשיפוצים המידע והתקנים נוטים להשתנות לעיתים תכופות, ולא אחת יוצאים הנחיות וחוקים חדשים, שמחייבים ביצוע שינויים והתאמות באופי או בנהלי העבודה. העשרה של העובדים בתכנים הרלוונטיים והחדשניים ביותר בעבודה, תאפשר לחברה לשמור על העדכניות שלה ולהימנע מטעויות או קנסות, שיכולים להגיע לסכומים בלתי מבוטלים. בנוסף, לעיתים קרובות, ההדרכות וההעשרות בענפי הבנייה עוסקות בנושאים בטיחותיים, שמטרתם לעודד את העובדים לשמור על עצמם. הדרכות והעשרות מסוג אלה, בהכרח יובילו לרגשות חיוביים מצד העובדים כלפי החברה, כיוון שהם יחושו כי החברה באמת מתעניינת בהם ובביטחונם האישי – עניין אשר יחזק את המחויבות של העובדים כלפי החברה ויעודד תפוקה גבוהה יותר.

מי מבצע הדרכות ופעילויות העשרה לעובדים?

כיום קיימות מספר חברות שמבצעות הדרכות ופעילויות העשרה, כשאחת הבולטות שבהן היא "מכלל אקסקלוסיב" מבית "מכלל" – המכללה היחידה בארץ שמוכרת על ידי רשם הקבלנים. מכלל אקסקלוסיב פיתחה הדרכות ופעילויות העשרה מקצועיות, אשר מותאמות בין היתר לחברות בתחומי הבנייה והשיפוצים, חברות נדל"ן ומגוון של חברות נוספות שעוסקות בתחומים חופפים. 

כלל התכנים שפיתחה מכלל אקסקלוסיב יסייעו להעשיר את עובדי החברה בידע העדכני ביותר בתחום, לפתח בקרבם את האהבה לתפקיד שלהם ולמקום עבודתם, ולהפוך לאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה – עניין אשר יתרום באופן ישיר לאיכות השירותים שהחברה מספקת ללקוחותיה.

ההרצאות של מכלל אקסקלוסיב מועברות על ידי מרצים מומחים ומובילים בתחומם, באופן קולח, מקצועי ומעניין במיוחד, ומעניקות לעובדים ידע פרקטי איכותי, לצד הפוגה הכרחית ונחוצה מיום העבודה המאומץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *